ماموریت ما ، یافتن خانه ای زیبا برای شماست.

نزدیکی فاز 11 پردیس به تهران

شهر پردیس در فاصله ۱۷ کیلومتری تهران واقع شده و در محور تهران – آبعلی است. فاصله نزدیک این شهر به تهران که تنها ۲۰ دقیقه با شرق تهران فاصله دارد، سبب رشد و رونق سریع این شهر شده است. درواقع این فاصله زمانی با توجه به وسعت پایتخت، برای ساکنین پردیس که محل کارشان در تهران است فاصله زیادی نیست

آب و هوای عالی فاز 11

به دلیل ارتفاع زیاد شهر پردیس از سطح دریا، آب و هوای آن سرد و کوهستانی است. تابستان های خنک و زمستان های برفی و سرد از مشخصه های اصلی آب و هوای کوهستانی شهر پردیس است. آب و هوای مطلوب و تمیز شهر پردیس، سکوت و آرامش آن و دسترسی راحت این شهر به پایتخت، شهر پردیس را به یکی از محبوب ترین شهرها برای پایتخت نشینان تبدیل کرده است.

چشم انداز رشد بالا پردیس

فاصله نزدیک شهر جدید پردیس به تهران، سهولت رفت و آمد و آب و هوای خوب این شهر توجه ساکنین تهران و همچنین سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. راه اندازی مترو در شهر پردیس در آینده ای نزدیک و همچنین بالا رفتن جمعیت در کلان شهر تهران، رشد سریع این شهر را به دنبال خواهد داشت.

راه اندازی مترو پردیس

در حال حاضر طرح ساخت مترو پردیس – تهران در دست اجراست و کلنگ ساخت آن در سال ۹۷ زده شده است. خط مترو شهر جدید پردیس از جنوب فاز ۴ و مرز بومهن آغاز شده و ایستگاه میانی آن واقع در شمال تقاطع فاز ۸ شهر پردیس (دره بهشت) بوده، و ایستگاه پایانی این خط مترو واقع در شرق تهران می باشد.

دسترسی راحت به تهران

آزادراه پردیس به بزرگراه های اصلی و مهم در تهران وصل شده که تردد با وسیله شخصی یا تاکسی ها اینترنتی را بسیار راحت نموده است. همچنین، برای اشخاصی که از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند، خطوط اتوبوس رانی و تاکسی از میدان امام برای ایستگاه مترو فرهنگسرا، چهارراه تهرانپارس و ایستگاه مترو نوبنیاد مستقر شده

مشاوره خرید و فروش واحد های فاز 11 پردیس

درباره ما
مجموعه ما فعالیت خود را در سال 1397 در شهر جدید فاز 11پردیس با هدف سرمایه گذاری و ایجاد ارزش افزوده در زمینه ملک آغاز کرد.

دیری نپایید که مجموعه با اشتغالزایی مستقیم برای بیش از ۲۵ نفر، به ارائه خدمات تکمیل و بازسازی ملک، مشارکت در سرمایه گذاری و خرید و فروش ملک پرداخت.

در سال 1398 با افزایش واحدهای تحویلی مسکن مهر فاز ۱۱، خدمات خود را به این فازها نیز گسترش داد.
خدمات ما
این مجموعه با ارائه خدمات مشاوره تخصصی و دلسوزانه تلاش دارد تا مسیری شفاف و سودده برای مشتریان خود ایجاد کند و در طی این مسیر با ارائه بهترین خدمات :
از خرید واحد های فاز 11پردیس با قیمت مناسب، تکمیل یا بازسازی ملک با کیفیت بالا و مدت زمان کم، تا اجاره ملک در سریع ترین زمان ممکن و در انتها فروش واحد ها با سود خوب برای مشتری آنها را یاری کند.

این مجموعه با هدف ارائه خدمات ماندگار، تمرکز خود را بر جلب اعتماد مشتریان خود گذاشته است تا قادر باشد چندین دهه به هر یک از مشتریان خود خدمات عالی ارائه دهد. لازمه این امر ارائه خدمات تخصصی دلسوزانه، صادقانه، متعهدانه و برد-برد-برد است. در این راستا همواره بر آموزش مداوم به اعضای مجموعه تاکید شده است و تمام اعضای مجموعه خود را در جهت ارائه چنین خدماتی مسئول می دانند.

نمایش ویدیو درباره پردیس فاز 11

یک نماینده املاک و مستغلات شوید

ما فقط با بهترین شرکت ها در سراسر جهان همکاری می کنیم.